Bremenové magnety

ELIFT, ELIFT HOT  až do 250C – 300C

Bremenové magnety ELIFT sú profesionálnou variantou pre bezpečné a rýchle manipulovanie kusov. Permanentný magnet sa ovláda manuálne a nespotrebuje žiadnu el. energiu.

AMP -web

Bremenové magnety ELIFT

Sú vhodné predovšetkým na manipuláciu a dvíhanie plochých kusov aj guľatín, hotových kusov aj surových materiálov z ocele. Magnety ELIFT majú kapacitu nosností v závislosti od typu kusov od 100 kg až po 5 ton. Sú skvelým pomocníkom napr. v sektore výroby oceľových nástrojov, stavby oceľových konštrukcií, centier rezania laserom, výroby ocele, stavba a výroba lodí, sklady a transport ocelí a pod…

Manipulačné magnety

Na tenké plechy – SH

Žeriavové magnetové transportéry série SH sú už desaťročia považované za ideálne riešenie pre žeriavovú prepravu plechov aj pre väčšie formáty. Na rozdiel od bežných zdvíhacích magnetov, žeriavové magnetové transportéry majú plochejšie magnetické pole, čo im umožňuje odoberať tenšie obrobky, ako sú plechy od hrúbky 3 mm

fdh

Sú vhodné na horizontálnu a vertikálnu prepravu a sú mimoriadne ekonomické.V prípade ohraňovacích lisov sú zaujímavou alternatívou k mechanickým nosným svorkám na vedenie plechu. Záves mobilného žeriavu umožňuje zdvíhanie a otáčanie ťažkých plechov. Séria SH sa nachádza všade tam, kde je potrebné zdvíhať, prepravovať a otáčať plechy pomocou žeriavu, napríklad pri skladovaní materiálu.

Ručné Manipulačné magnety

Na tenké plechy – HCM2

HCM2 je permanentne magnetický ručný transportér, ktorý je vďaka svojmu rovnému povrchu ideálny na uchopenie tenkých alebo tenkostenných obrobkov. Plechy a výpalky s ostrými hranami tak možno bezpečne prepravovať. Tie sa jednoducho opäť uvoľnia pomocou uvoľňovacej páky.

Ručné magnetové transportéry série HL sú vhodné všade tam, kde nie je možné použiť klasické zdvíhacie magnety z dôvodu nedostatočnej hrúbky materiálu. Môžu byť použité na prepravu plechu vertikálne alebo horizontálne priamo z plechového regálu na pracovisko alebo na dopravný prostriedok. Používajú sa na bezpečnú prepravu oceľového plechu s ostrými hranami v skladoch plechov, pálenie a dierovanie.

Mám záujem o bremenové magnety

Máte záujem o bremenové magnety? Neváhajte a napíšte nám.