O nás

Firma TomTechnik s. r. o.  

sa zaoberá predajom, technickou podporou a revíziou magnetických systémov pre manipuláciu a upínanie, predaj pantografických závitorezov M10, M16, M24, M36,

Systémy elektro permanentných magnetov na manipuláciu – bremenové magnety, upínacích magnetov pre obrábacie centra, karuselové sústruhy, brúsky.

Pripravujeme Vám nový e-shop, radi Vás naštívime, všetko predvedieme, zaškolíme, odovzdáme.

Spoločnosť  TomTechnik s. r. o.

je VÝHRADNÝM ZÁSTUPCOM – ASSFALG GmbH magnetických systémov pre SLOVENSKO.

...ďalej

Všetky tieto produkty sú firmou TomTechnik, s. r. o. prezentované na veľtrhoch a partnerských spoločnostiach.

Táto spolupráca nám umožňuje prezentovať naše produkty v prevádzkach, preškoliť obsluhy strojov a upozorniť tak na všetky naše výhody patentovaných systémov.

Prečo práve my?

Firma TomTechnik, s.r.o. ďalej poskytuje, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadení, technologické poradenstvo pre využitie magnetov v modernej priemyslovej výrobe, návrhy inštalácií magnetov na stroje, montáže elektro permanentných systémov, a zároveň i záručné a pozáručné servisné služby. 

Vďaka pružnej výrobe sme schopní zaistiť rýchle dodávky magnetov, ich inštaláciu, spustenie a pravidelné prehliadky v prevádzke výrobných firiem. 

Sme pripravení Vám kedykoľvek pomôcť zefektívniť Vašu výrobu a skladové hospodárstvo.  

Bremenové magnety, magnety na frézovanie, pantografické závitorezy, potrebné príslušenstvo, náhradné diely máme skladom, sme pripravený flexibilne reagovať na prezentáciu, odskúšanie, servis, poradenstvo, revízie…

nevahajte nás kontaktovať –  Ing. Ján Tomaško, mob: +421 903 385 808, email: tomtechnik@tomtechnik.sk

Odborné prehliadky

Odborné skúšky

Technologické poradenstvo

Záručný servis