TRIPLE MAG

Magnety pre robotizáciu a zváranie

DOUBLEMAG / TRIPLEMAG- obojstranné flexibilné magnety
ELEKTROPERMANENTNÝ MAGNETICKÝ UPÍNAČ flexibilné upínanie zložitých dielov BEZ nutnosti mechanického upínania

Doublemag a triplemag sú ideálne flexibilné obojstranne magnetické upínače určené najmä pre potrebu zvárania a obrábania kedy je potrebné upnutie súčastí v predom danej stabilnej polohe s ideálnym prístupom pre obrábanie s KOMBINÁCIOU viacerých modulov vznikne efektívny upínací systém, ktorý môže byť alternatívou finančne náročnejšej zostavy magnetov. 

fg

Malé elektro permanentné magnetické bloky 

(Mini Magnasloty) obojstranne magnetovateľné.  

Upnutie  – obrobok aj magnet na stôl stroja. Mechanické upínanie alebo fixné upnutie nie je potrebné. Niekoľko Mini Magnaslotov  kombinovaných medzi sebou sú výhodnou alternatívou k veľkým magnetickým upínacím doskám. Triplemagy majú ďalšie polohovacie magnety ktoré možno upnúť v požadovanej polohe na stole stroja bez obrobku. Malé magnetické upínacie dosky sú vybavené 2 pripojovacími zásuvkami, ktoré slúžia na paralelne zapojenia magnetov za sebou. Týmto spôsobom je možné zapojiť za sebou až 8 triplemagov na jednu riadiacu jednotku. 

Príslušenstvo

Magnety na automatizáciu- pneumatické

MAP, MRP

Tieto magnety je možné individuálne prispôsobiť širokej škále pracovných úloh. Spínajú sa iba krátkym impulzom stlačeného vzduchu medzi 5 a 8 barmi. Sú bez údržbové a majú veľmi rýchle spínacie časy. Individuálne riešenia s niekoľkými paralelne ovládanými magnetmi zjednodušia vašu zdvíhaciu úlohu alebo pracovný proces. Používa sa nielen v plne automatických systémoch, ale aj v najjednoduchších procesoch manuálneho zdvíhania.

Magnety na automatizáciu- pneumatické

AY

Séria AY bola vyvinutá špeciálne pre manipuláciu s plechom. Technicky môžu konkurovať vákuovým systémom v oblasti tenkých plechov a sú ekonomicky lepšie.Spínajú sa iba krátkym impulzom stlačeného vzduchu medzi 5 a 8 barmi.Sú bezúdržbové a majú veľmi rýchle spínacie časy.Individuálne riešenia s niekoľkými paralelne ovládanými magnetmi zjednodušia vašu zdvíhaciu úlohu alebo pracovný proces.Používa sa nielen v plne automatických systémoch, ale aj v najjednoduchších procesoch manuálneho zdvíhania.

fefg
zvara

Magnety na zváranie- uzemňovacie magnety

300A, 600A, 800A

Uzemňovacie magnety sú mimoriadne užitočným nástrojom na rýchle a flexibilné vytvorenie uzemnenia zváracieho stroja otočením spínača bez toho, aby ste museli hľadať vhodné upínacie plochy pre bežne používanú zváračku.

Magnety na zváranie- uzemňovacie magnety magnetické uholníky

Mám záujme o magnety na upínanie

Máte záujem o magnety na upínanie? Neváhajte a napíšte nám.